Turniej piłki nożnej dla klas I i II Drukuj

Turniej piłki nożnej dla klas I i IIW dniu 21 czerwca 2022 roku na boisku Szkoły Podstawowej nr 11 w Płocku odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców klas pierwszych i drugich. Zmagania sportowe zorganizowane zostały przez Płocką Akademię Piłki Nożnej oraz SP nr 11.
Naszą szkołę reprezentowali pierwszo i drugoklasiści uczęszczający na zajęcia APN.
W zawodach wzięli udział przedstawiciele płockich Szkół Podstawowych nr 5, 11, 12 i 17. Rozgrywki były bardzo emocjonujące i wyrównane, jednak ich głównym celem nie było zdobywanie wysokich miejsc, lecz dobra zabawa i rywalizacja sportowa w duchu fair play.
Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały medale za udział w turnieju, plakat piłkarzy Wisły Płock oraz puchary.
Opiekunami naszej drużyny były panie: Iwona Zawadzka i Izabela Nowak.