Rozpoczęcie roku szkolnego 202-2023 Drukuj

1 września z radością rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Pani wicedyrektor Elżbieta Kaźmierska powitała przybyłych uczniów klas czwartych oraz ich rodziców. Odczytała list z życzeniami, a następnie przedstawiła wychowawców i nauczycieli uczących w klasach czwartych. Po obejrzeniu części artystycznej w wykonaniu uczniów klasy 5a i chóru, w którego skład wchodzą uczennice klasy 4b, wychowawcy odczytali skład klasy, z którą przeszli do wyznaczonej pracowni.

Uczniów klas pierwszych i ich rodziców uroczyście powitała pani wicedyrektor Ewa Różańska. Życzyła im, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń. Następnie przed pocztem sztandarowym, pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożonym ślubowaniu pani wicedyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Płocku. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie klasy 3a i 3b.

W rozpoczętym roku szkolnym życzymy wszystkim wytrwałości oraz radości z nauki.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska