Towarzyski Turniej Warcabowy dla dzieci Drukuj

6 grudnia czworo uczniów klas piątych reprezentowało naszą szkołę w Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Warcabowym, który odbył się w MSCDN w Płocku. Turniej miał charakter towarzyski. Zorganizowany w ramach projektu MaKl – Mazowieckie Kluby Integracyjne.  Projekt finansowany z budżetu samorządu województwa mazowieckiego. Wzięli w nim udział uczniowie polscy i ukraińscy z płockich i podpłockich szkół podstawowych. Turniej zorganizowała Bogumiła Ogrodowczyk, nauczyciel konsultant MSCDN. Wydarzenie sędziował Sylwester Flisikowski. Turniej przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze. Był okazją do sprawdzenia i porównania umiejętności graczy, a także świetną zabawą i doskonałą formą aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska