"Mikołajkowa" wizyta w kinie - kl. 1b Drukuj

Uczniowie kl 1b w Novym Kinie "Przedwiośnie"Z okazji "Mikołajek" klasa 1b wybrała się 6 grudnia do kina Przedwiośnie na film pt: "Wielki zielony krokodyl domowy". Seans opowiadał o chłopcu, który z trudem przystosowywał się do nowej szkoły i nowych kolegów. Zmieniło się to kiedy Josh poznał śpiewającego krokodyla Lyle'a, który lubi śpiew, kąpiele w wannie i mieszka na strychu. Pełna wzruszających momentów opowieść pokazała nam ze o swoje marzenia trzeba walczyć przezwyciężając nieśmiałość i strach. 

Nasz pobyt w kinie uświetniła zabawa taneczna i animacje prowadzone przez Teatr Form Wielu. Dziękujemy :)

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska