"Mikołajki" w kl. 2b Drukuj

Klasa 2b w "Wesołej Ciuchci"W dniu 7 grudnia 2022 roku, z okazji Mikołajek klasa 2b wybrała się do Rodzinnego Centrum Rozrywki "Wesoła Ciuchcia". Czekała tam na nich duża konstrukcja zabawowa, podwójna zjeżdżalnia, baseny z piłeczkami, armatki pneumatyczne, trampolina, karuzela, tor rolkowy i ślizg pontonowy. Na miłośników sportu czekało boisko multisportowe. Każdy mógł spróbować swoich sił i wykazać się zwinnością na Laserach, gdzie musiał przejść przez tor przeszkód. Była to świetna zabawa integrująca zespół klasowy. Dzieci uczyły się przestrzegania ustalonych zasad we wspólnych zabawach. Wszyscy pozytywnie zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska