„Bogatą wyobraźnię mam, bo dużo czytam” Drukuj

Bogatą wyobraźnię mam, bo dużo czytamW ramach projektu czytelniczego "KTO DUŻO CZYTA, INNYCH NIE PYTA" klasa 1 b zrealizowała projekt edukacyjny pod nazwą „Bogatą wyobraźnię mam, bo dużo czytam”. W ramach projektu w klasie odbyły się spotkania z rodzicami pod hasłem "czyta mama, czyta tata, czytam ja". Nastąpiła również projekcja baśni: Czerwony Kopciuszek, Królewna  Śnieżka i 7 krasnoludków. Uczniowie wykonali prace plastyczne na temat poznanych wierszy i bajek. Dzieci wzięły udział w lekcji poświęconej różnym rodzajom książek (albumy, encyklopedie, komiksy, atlasy, książki na kasetach i płytach CD) w bibliotece szkolnej. Lekcja została przygotowana przez panią bibliotekarkę.