Harmonogram konkursów Drukuj

HARMONOGRAM KONKURSÓW

w roku szkolnym 2017/2018

KONKURSY SZKOLNE

KLASY I – III

Nazwa konkursu

Organizator

Termin

realizacji

Konkurs ortograficzny dla klas II-III – „Mistrz Ortografii”

p. M. Brzeska

wrzesień-czerwiec

Konkurs plastyczny dla klas I z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych „Zakładka do książki”

p. M. Brzeska,
p. M. Cieślak,
p. J. Ciszewska

 

październik-listopad

Konkurs plastyczny dla klas II –III z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych „Mój książkowy przyjaciel”

p. M. Brzeska,
p. M. Cieślak,
p. J. Ciszewska

 

październik-listopad

 Szkolny konkurs z religii: „Misjonarz- jego praca i pasje” – prace plastyczne

s. Ancilla Siejka

 

październik

Konkurs recytatorski „Radujmy się ze świętymi i błogosławionymi”

s. Ancilla Siejka

 

listopad

Szkolny konkurs plastyczny "Mój pluszowy miś"

 

p. B. Niewiatowska,
p. M. Kowalczyk,
p. M. Wójcik

 

listopad

Konkurs plastyczno-językowy "My dictionary - Mój słownik"

 

p. M. Kowalska,
p. M. Stupecka,
p. V. Stępniak

 

luty

Konkurs recytatorski ”Moje  marzenia” dla klas I-III

p. M. Brzeska,
p. M. Cieślak,
p. W. Stępniak

 

luty

Rambit dla klas I i II

p. A. Czołnowska,
p. M. Jóźwiak,
p. A. Siejca,
p. R. Kwapisiewicz

październik,
grudzień,
marzec,
maj

Rambit dla klas III

p. M. Brzeska,
p. W. Simaczenko,
p. I. Zarychta

listopad,
marzec,
maj

Szkolny konkurs z religii - ,,Mój Koszyczek Wielkanocny"- praca plastyczna

s. Ancilla Siejka.

marzec

 

Konkurs pięknego czytania dla klas I-III

p. A. Czołnowska,
p. R. Kwapisiewicz,
p. M. Wójcik,
p. E. Całka

kwiecień - maj

Konkurs plastyczno – literacki: „Tadeusz Kościuszko – nasz patron, nasz wzór” dla klas I-III

p. M. Wójcik,
p. A. Czołnowska

kwiecień

Szkolny konkurs matematyczny „Z matematyką za pan brat” dla klas II-III

p. M. Brzeska,
p. W. Simaczenko

kwiecień

Wewnątrzszkolny Turniej Piłki Nożnej dla klas III – zespoły mieszane.

p. S. Zotow

kwiecień

Konkurs na najładniejszy zeszyt lektur dla klas II-III

p. M. Cieślak,
p. B. Niewiatowska,
p. A. Czołnowska

 maj

Konkurs na najładniejszy zeszyt przedmiotowy ucznia klasy I

p. A. Siejca,
p. R. Kwapisiewicz

czerwiec

KLASY IV – VII i II – III G

Konkurs ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii – kl. IV – VII i II – III G

p. M. Dolny,
p. A. Mirecka,
p. A. Mroczkowska,
p. J. Wierzchowska,
p. M. Uździcka,
p. J. Żeromska,
p. A. Żółtowska

wrzesień - czerwiec

Wewnątrzszkolny Turniej Uczniów klas V – Cztery Ognie – organizacja SP 17 w Płocku.

p. I. Rydzewska

wrzesień

Szkolny konkurs biologiczny „Ptaki drapieżne” dla klas IV - VII i II-III G

p. M. Milewska,
p. S. Kobielska

październik

Szkolny konkurs z religii: „Misjonarz - jego praca i pasje” – prezentacje multimedialna lub album.

s. Ancilla Siejka,
p. K. Walczak

październik

Szkolny konkurs chemiczno – fizyczny „Maria Skłodowska - Curie - życie i jej odkrycia.- kl. VII i II – III G

p. D. Pazdrak,
p. A. Wichrowska

listopad

Szkolny konkurs „Chemik” – kl. II – III G

 

p. A. Kwiatkowska

październik - listopad

Szkolny konkurs biologiczny „Mój las” – kl. IV – VII i II-III G

p. M. Milewska,
p. S. Kobielska

listopad

Szkolny konkurs geograficzny „Błękitne wstęgi Ziemi – najdłuższe rzeki świata” dla kl. VII i II-III G

p. B. Wojtalewicz

listopad

Szkolny konkurs „Matematyczny As”- kl. IV - VII

p. M. Kowalska (inf.),
p. A. Miodek,
p. M. Skrzyńska

listopad-luty

Wewnątrzszkolna Turniejada Mikołajkowa

p. I. Nowak,
p. I. Śnieżyńska,
p. W. Michalski

grudzień

Szkolny konkurs związany z obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu

p. M. Kowalska (inf.),
p. E. Małecka,
p. E. Reńska

luty

Szkolny Konkurs Frazeologiczny dla uczniów kl. VII i II-III G

p. M. Dolny,
p. A. Mroczkowska

luty,
marzec

Eliminacje do Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej – j. polski

p. J. Wierzchowska (kl. IV)
p. A. Mirecka (kl. V)
p. M. Uździcka (kl. VI)
p. A. Żółtowska (kl. VII)

luty - marzec

Eliminacje do Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej – historia

p. E. Kaźmierska

luty- marzec

Eliminacje do Ligi Przedmiotowej – j. angielski

p. M. Kowalska,
p. M. Stupecka,
p. V. Stępniak

luty

Wewnątrzszkolne rozgrywki sportowe – Piłka Siatkowa, Tenis Stołowy – „Dzień Wagarowicza”

 

p. I. Nowak,
p. I. Śnieżyńska,
p. W. Michalski

marzec

"Check your English"- konkurs leksykalno - gramatyczny z języka angielskiego

p. M. Kowalska,
p. M. Stupecka,
p. V. Stępniak

marzec

Szkolny konkurs matematyczno-informatyczny: "Magiczny świat liczby pi” – (prezentacja, folder lub wiersz poświęcony liczbie pi) dla kl. II i III G

p. A. Kacprzak,
p. A. Dziwota,
p. E. Witecka

marzec

 

"Pi w 3D"- konkurs na zaprezentowanie liczby pi jako figury przestrzennej kl. II i III G

p. A. Kacprzak,
p. A. Dziwota,
p. E. Witecka

marzec

Szkolny konkurs z religii - "Mój Koszyczek Wielkanocny" - wiersz, opowiadanie

s. Ancilla Siejka,
p. K. Walczak

marzec

Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem”

p. M. Dolny,
p. J. Żeromska

kwiecień

 

Konkurs recytatorski "Pięknie być człowiekiem" dla uczniów G.

p. J. Żeromska,
p. M. Dolny

kwiecień

Konkurs czytelniczy dla uczniów kl. IV- V ze znajomości "Akademii Pana Kleksa" J. Brzechwy

p. M. Cieślak,
p. J. Ciszewska,
p. A. Mirecka

kwiecień - maj

Szkolny Konkurs z języka angielskiego i języka niemieckiego (słownictwo) – kl. II-III G

p. A. Kowalska,
p. J. Kamińska,
p. M.Starczewska,
p. Tymoszuk

maj

Konkurs plastyczny w ramach obchodów "Tygodnia Bibliotek Szkolnych” dla kl. VII i II i III G

p. E. Małecka,
p. E. Reńska

maj

Szkolny konkurs chemiczno – fizyczny „Zjawiska chemiczno-fizyczne w obiektywie”  - kl. VII i II-III G

p. D. Pazdrak,
p. A. Wichrowska

maj

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej chłopców klas IV „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

 

p. J. Małkiewicz,
p. P. Grabowski,
p. M. Galas

maj-czerwiec

Szkolny konkurs językowy „Na końcu języka”

p. A. Mirecka,
p. A. Żółtowska

maj - czerwiec

Wewnątrzszkolne Igrzyska Lekkoatletyczne – Dzień Dziecka.

 

p. I. Nowak,
p. I. Śnieżyńska,
p. W. Michalski

czerwiec

Turniej Piłki Nożnej Kopanej.

Organizacja Rada Mieszkańców Osiedla „Miodowa” i SP 17 w Płocku.

p. J. Małkiewicz,
p. P. Grabowski,
p. W. Michalski

czerwiec

Klasy I –VII oraz II-III G

Profilaktyczny Konkurs Plastyczny „Nie palę, nie piję, nie biorę”

p. M. Galas,
p. M. Chrząszczewska,
p. A. Bińkowska

październik-listopad

Kartka Bożonarodzeniowa - konkurs plastyczny dla dzieci z klas integracyjnych

p. J. Ciszewska,
p. M. Siołek,
p. M. Sobolewska,
p. E. Kaźmierska,
p. K. Adamkiewicz

 grudzień

Szkolny konkurs multimedialny – Dzień Bezpiecznego Internetu

p. M. Galas,
p. M. Kowalska (inf.)

luty

Szkolny konkurs „Wielkanocna Pisanka”

s. Ancilla Siejka

marzec

Plastyczny konkurs profilaktyczny dla kl. I –VI „Stop Przemocy”

 

p. M. Galas,
p. M. Chrząszczewska,
p. A. Bińkowska

kwiecień

Szkolny konkurs plastyczny dla dzieci z  orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego "Pisanki, kraszanki oczami dzieci"

p. K. Adamkiewicz,
p. J. Ciszewska,
p. J. Kowalska,
p. D. Sarniak

kwiecień

Szkolny konkurs plastyczny – Światowy dzień bez papierosa

p. M. Galas

maj

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Nazwa konkursu

Organizator

Termin

realizacji

Międzyszkolny „Słodki” Turniej Piłki Nożnej dziewcząt rocznik 2005 i młodsze organizowany przez Radę Osiedla Miodowa i SP 17 w Płocku.

p. J. Małkiewicz,
p. P. Grabowski

wrzesień

Międzyszkolny Konkurs o Tadeuszu Kościuszce

p. E. Kaźmierska,
p. M. Uździcka

październik

XVII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Canto Piccolo”

p. A. Kralka

listopad

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Krajoznawczy „Wisła – Królowa Polskich Rzek” dla uczniów klas VII

 

p. S. Kobielska,
p. E. Różańska,
RCEE w Płocku,
Oddział Miejski PTTK

grudzień

Mikołajkowy Rambit dla Przedszkoli

p. M. Jóźwiak,
p. M. Kowalczyk,
p. A. Czołnowska

grudzień

Międzyszkolny konkurs „Hiv/Aids” dl uczniów gimnazjum

 

p. A. Kwiatkowska,
p. M. Milewska

grudzień

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Z SKO łatwiej..."

 

p. B. Niewiatowska,
p. M. Kowalczyk,
p. M. Wójcik

kwiecień

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa (klasy III-VII i II G)-eliminacje szkolne

nauczyciele poszczególnych przedmiotów

kwiecień

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej – Zachowaj Trzeźwy Umysł chłopcy klasy IV

p. M. Galas,
p. P. Grabowski,
p. J. Małkiewicz

 maj-czerwiec

Powiatowy Konkurs Piosenki Turystycznej „Na majówkę”

p. A. Kralka,
p. K. Adamkiewicz,
p. E. Całka,
SKKT – PTTK „Kościuszkowcy”, Oddział Miejski PTTK

 maj

Międzyszkolny Rajd Ekologiczno - Turystyczny

p. K. Adamkiewicz,
p. E. Całka,
p. E. Kaźmierska,
p. J. Kowalska,
p. E. Różańska,
p. B. Żeromska- Bogacz,
p. D. Pazdrak

20 czerwca

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska