Harmonogram konkursów Drukuj

 

Harmonogram konkursów w roku szkolnym 2021/2022

KONKURSY SZKOLNE

KLASY     I – III

Nazwa konkursu

Organizator

Termin

realizacji

Konkurs ortograficzny dla klas II-III – „Mistrz Ortografii”

p. M. Brzeska

wrzesień-czerwiec

Logopedyczny konkurs plastyczny „Jedno słowo kilka znaczeń” dla uczniów klas
II i III

p. E. Całka

p. B. Żeromska-Bogacz

październik

Konkurs plastyczny „Kapelusz Pani Jesieni”

świetlica szkolna

październik

Konkurs recytatorski  dla klas I-III

p. M. Brzeska,

p. M. Cieślak

marzec

Konkurs plastyczny z religii ,,Mój koszyczek wielkanocny" 

p.  K. Rutkowska

kwiecień

Konkurs plastyczny – zabawki z recyklingu „Zwierzaki – cudaki”

świetlica szkolna

kwiecień

Konkurs  na słownik obrazkowy z języka angielskiego

nauczyciele j. angielskiego

kwiecień

Konkurs matematyczny „Z matematyką za pan brat” dla klas III

p.  p. M. Brzeska,

     p. W. Simaczenko

maj

Konkurs na najładniejszy zeszyt lektur dla klas III

p. W Simaczenko,

p. K. Adamkiewicz

maj

Konkurs pięknego czytania dla klas II-III

p.

p    p.  M. Jóźwiak,                   

p. B. Żeromska-Bogacz

maj

Konkurs na najładniejszy zeszyt przedmiotowy ucznia klasy I

p. M. Jóźwiak                                                                                   

czerwiec

KLASY      IV – VIII

Konkurs plastyczny dla uczniów klas I - IV, temat „Posłani w pokoju Chrystusa"

p. B. Niewiatowska

listopad

 Konkurs z języka niemieckiego „Wigilijne nakrycie stołu - słowniczek tematyczny” dla klas VII

p. M. Tymoszuk

grudzień

Deutschland quiz – konkurs językowy o Niemczech dla klas VIII

p. J. Ciszewska,

p. M. Tymoszuk

styczeń

Konkurs plastyczny „Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu”

p. E. Małecka,

p.  A. Kowalska,

p. E. Reńska

luty

Konkurs plastyczny z edb – komiks - „Człowiek w niebezpieczeństwie- zagrożenia
w domu”

p. Monika Tymoszuk

 

marzec

 Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem”

p. M. Uździcka,

p. A. Żółtowska,

p. J. Ciszewska

marzec

„Przedmiot naprawdę magiczny”- konkurs czytelniczy dla uczniów kl. IV- V ze znajomości powieści A. Maleszki ,,Magiczne drzewo. Czerwone krzesło"

p. M. Cieślak,

p. A. Mirecka

marzec

 Czy znasz patrona swojej szkoły - Tadeusza Kościuszkę? -  konkurs dla klas IV-VIII 

p. E. Kaźmierska,

 p. M. Uździcka

kwiecień

"Na tropie przygód Felixa, Neta i Niki”- konkurs czytelniczy dla uczniów kl. VI-VII ze znajomości powieści R. Kosika "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"

p. A. Żółtowska,

p. E. Małecka

maj

Igrzyska Lekkoatletyczne – z okazji Dnia Dziecka

 

nauczyciele wychowania fizycznego

czerwiec

 

Klasy     I –VIII

 

„Moja najpiękniejsza ozdoba choinkowa”- konkurs dla uczniów klas integracyjnych

 p. U. Kotowicz,

p. K. Adamkiewicz,

p. A. Kagankiewicz,

p. M. Prządak

grudzień

„Kartka wielkanocna moich marzeń” – konkurs dla uczniów klas integracyjnych

 p. U. Kotowicz,

p. K. Adamkiewicz,

p. A. Kagankiewicz,

p. M. Prządak

kwiecień

 

 KONKURSY ZEWNĘTRZNE ORGANIZOWANE PRZEZ NASZĄ SZKOŁĘ

 

Nazwa konkursu

Organizator

Termin

realizacji

Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Moja wymarzona szkoła”

p. M. Jóźwiak,

p. W. Simaczenko

luty

III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Edukacji Prozdrowotnej „Weź Swoje zdrowie w Swoje ręce” Organizatorzy:  Szkoła Podstawowa nr 17 im. T. Kościuszki w Płocku, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Płocku Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia 

p. E. Różańska,

p. E. Całka,

p. B.  Żeromska-Bogacz

kwiecień

Konkurs Powiatowy Ekologiczno-Turystyczny  „Na Majówkę”

p. Adamkiewicz,

p. Stupecka,

p. Kaźmierska,

p. Żeromska-Bogacz,

p. Całka,

p. Tymoszuk

maj

Międzyszkolny Turniej Piłki nożnej chłopców i dziewcząt  klas V   „Zachowaj Trzeźwy Umysł".  Organizacja SP 17 i PAPN w Płocku

 

 

p. J. Małkiewicz,

p. S. Zotow,

p. I. Zawadzka,

p. M.  Galas 

maj

Międzyszkolny Rajd Ekologiczno-Turystyczny

p. Adamkiewicz,

p. Stupecka,

p. Kaźmierska,

p. Żeromska-Bogacz,

p. Całka,

p. Tymoszuk

czerwiec