Osiągnięcia sportowe 2017/2018 Drukuj

 

p.

Nazwa konkursu

Organizator

Lokata

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Opiekun

Data

1.

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 5 w Płocku

 

Zespół Szkół nr 5 w Płocku

III
miejsce

drużyna klas 2 i 3 oddziałów gimnazjalnych

p. Waldemar Michalski
p. Cezary Chażyński

25.10.2017

2.

Świąteczny Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej klas I Płocka Akademia Piłki Nożnej w Płocku  i Zespół Szkół Technicznych w Płocku

I
miejsce

drużyna klas 1 i 2

p. Stanisław Zotow 
p. Jacek Małkiewicz

18.12.2017

3.

XXVI Bieg Tumski im. Andrzeja Drętkiewicza w Płocku MOSiR Płock ,Urząd Miasta Płocka  i MUKS Płock

VII m.

IX m.

IX m.

Piechocki Adrian 5a

Fersz Gabriel 5a

Maślanka Mateusz 7a

p. Paweł Grabowski 
p. Jacek Małkiewicz
06.10.2017
 4.  VI Edycja  Międzyszkolna (powiatowa) ORLEN MDK Liga piłki nożnej chłopców klas VI i mł. Orlen Płock, MDK Płock i OZPN Płock  I m. w grupie półfinałowej i awans do rozgrywek finałowych  drużyna klas
IV-VI
 p. Jacek Małkiewicz  01.10.2017-
-30.11.2017
5. Międzyszkolny Słodki Turniej piłki nożnej dziewcząt klas VI i młodszych SP 17, Rada Mieszkańców Osiedla Miodowa III m klasy VI i młodsze  p. Jacek Małkiewicz 08.09.2017
6. Halowe Mistrzostwa Płocka w skoku wzwyż MUKS Płock

I m

II m

IV m

V m

 IV m

Mateusz Skumórski - 3c

Szymon Wadzyński  - 2 c

Krystian Orłowski - 3b

Adam Zmudczyński  - 2b

Wiktoria Żuchewicz - 3e

 

p. Izabela Nowak 8.12.2017
7. "Wspinka 2017" Urząd Miasta, Policja, Straż Pożarna

 

II m

 

III m

 

II m

 

Oliwia Antonowicz - 2c

Alan Albinowski - Mochol  - 2a

 

drużynowo

p. Izabela Nowak 15.12 2017
8. Gimnazjalny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZST w ramach Płockiej Akademii Piłki Nożnej Zespół Szkół Technicznych w Płocku

I miejsce

drużyna oddziałów gimnazjalnych APN

p. Waldemar Michalski 12.01 2018
9. Unihokej klas gimnazjalnych dziewcząt i chłopców MOSiR Płock

II m dziewcząt 

I m chłopców

drużyny klas II i III gimnazjalnych

p. Izabela Nowak - dziewczęta;

p. Waldemar Michalski - chłopcy

 

dziewczęta - 6.03.2018

chłopcy - 8.03.2018

10. 27 Bieg Wagarowicza UKS " Czwórka" przy ZS nr 1 w Płocku i ZS nr1 w Płocku

IV miejsce

 

VII miejsce -

Oliwia Antonowicz - kl. G 2C

Gabrysiak Kamil - kl. G 3A

p. Izabela Nowak

21.03.2018
11. Młodzieżowa Liga Sportowa MOSiR

I miejsce

drużyna klas II i III oddziałów gimnazjalnych

p. Izabela Nowak

12.04.2018

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska