Klasa 3A - wychowawca p. Joanna Kamińska Drukuj

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00-08:45

Wychowanie fizyczne - klasy sportowe
G3 A - Michalski Waldemar (sgg)

wf
G3 A - Michalski Waldemar (sgg)

wdż
G3 A - Sobolewska Małgorzata (43)

Religia / etyka
G3 A - Rutkowska Krystyna (42)

Informatyka
G3 A Informatyka gr. 2 - Kacprzak Agnieszka (39)

2

08:55-09:40

Wychowanie fizyczne - klasy sportowe
G3 A - Michalski Waldemar (sgg)

Język niemiecki
G3 A - Tymoszuk Monika (41)

Chemia
G3 A - Kwiatkowska Anna (42)

Język polski
G3 A - Żeromska Joanna (42)

Matematyka
G3 A - Dziwota Anna (43)

3

09:50-10:35

Matematyka
G3 A - Dziwota Anna (43)

Język angielski
G3 A - Kamińska Joanna (41)

Geografia
G3 A - Wojtalewicz Beata (3g)

Fizyka
G3 A - Pazdrak Dorota (3g)

Język polski
G3 A - Żeromska Joanna (40)

4

10:45-11:30

Język polski
G3 A - Żeromska Joanna (50)

Historia
G3 A - Ludwiczak Małgorzata (4g)

Język polski
G3 A - Żeromska Joanna (50)

Język angielski
G3 A - Kamińska Joanna (41)

Język polski
G3 A - Żeromska Joanna (40)

5

11:45-12:30

Fizyka
G3 A - Pazdrak Dorota (41)

Matematyka
G3 A - Dziwota Anna (43)

wiedza o społeczeństwie
G3 A - Wojtalewicz Beata (3g)

Matematyka
G3 A - Dziwota Anna (43)

Język angielski
G3 A - Kamińska Joanna (41)

6

12:45-13:30

Historia
G3 A - Ludwiczak Małgorzata (4g)

zajęcia artystyczne
G3 A - Reńska Edyta (3g)

Matematyka
G3 A - Dziwota Anna (43)

Biologia
G3 A - Siołek Marzena (4g)

Plastyka
G3 A - Reńska Edyta (50)

7

13:40-14:25

Religia / etyka
G3 A - Rutkowska Krystyna (42)

edukacja dla bezpieczeństwa
G3 A - Wiśniewski Arkadiusz (40)

Zajęcia z wychowawcą
G3 A - Kamińska Joanna (41)

wf
G3 A - Michalski Waldemar (sgg)

wychowanie fizyczne - klasy sportowe basen
G3 A - Michalski Waldemar (b1)

8

14:35-15:20

 

Informatyka
G3 A Informatyka gr. 1 - Kacprzak Agnieszka (52)

wf
G3 A - Michalski Waldemar (sgg)

Wychowanie fizyczne - klasy sportowe
G3 A - Michalski Waldemar (sgg)

wychowanie fizyczne - klasy sportowe basen
G3 A - Michalski Waldemar (b1)

9

15:30-16:15

   

wf
G3 A - Michalski Waldemar (sgg)

Wychowanie fizyczne - klasy sportowe
G3 A - Michalski Waldemar (sgg)

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska