Klasa 3E - wychowawca p. Agnieszka Kacprzak Drukuj

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00-08:45

 

Język polski
G3 E - Dolny Maria (50)

Język polski
G3 E - Dolny Maria (41)

Kółko eduk. europejskiej - prog. autorski "Wirtualna Europa z interaktywnym j. angielskim i ICT
G3 E - Dolny Maria (50)

Historia
G3 E - Ludwiczak Małgorzata (4g)

2

08:55-09:40

Język polski
G3 E - Dolny Maria (50)

wf
G3 E chł - Michalski Waldemar (sgg4)
wf
G3 E dz - Nowak Izabela (sgg2)

Język polski
G3 E - Dolny Maria (41)

Religia / etyka
G3 E - Rutkowska Krystyna (50)

Informatyka - program autorski "Wirtualna Europa z interaktywnym językiem angielskim i ICT"
G3 E Informatyka gr.2 - Kacprzak Agnieszka (39)
Język angielski
G3 E Język angielski gr.1 - Kamińska Joanna (41)

3

09:50-10:35

wf
G3 E chł - Michalski Waldemar (sgg4)
wf
G3 E dz - Nowak Izabela (sgg2)

Biologia
G3 E - Siołek Marzena (3g)

Język angielski
G3 E Język angielski gr.2 - Kamińska Joanna (41)
Język niemiecki
G3 E Język niemiecki gr.1 - Tymoszuk Monika (39)

Język angielski
G3 E Język angielski gr.1 - Kamińska Joanna (41)
Język niemiecki
G3 E Język niemiecki gr.2 - Tymoszuk Monika (52)

Informatyka - program autorski "Wirtualna Europa z interaktywnym językiem angielskim i ICT"
G3 E Informatyka gr.1 - Kacprzak Agnieszka (39)
Język angielski
G3 E Język angielski gr.2 - Kamińska Joanna (41)

4

10:45-11:30

Fizyka
G3 E - Pazdrak Dorota (41)

Informatyka
G3 E Informatyka gr.1 - Kacprzak Agnieszka (39)
Język angielski
G3 E Język angielski gr.2 - Kamińska Joanna (41)

Geografia
G3 E - Wojtalewicz Beata (3g)

zajęcia artystyczne
G3 E - Reńska Edyta (50)

wf
G3 E chł - Michalski Waldemar (sgg4)
wf
G3 E dz - Nowak Izabela (sgg2)

5

11:45-12:30

Plastyka
G3 E - Reńska Edyta (50)

Informatyka
G3 E Informatyka gr.2 - Kacprzak Agnieszka (39)
Język angielski
G3 E Język angielski gr.1 - Kamińska Joanna (44)

Matematyka
G3 E - Kacprzak Agnieszka (43)

Fizyka
G3 E - Pazdrak Dorota (42)

Matematyka
G3 E - Kacprzak Agnieszka (40)

6

12:45-13:30

Matematyka
G3 E - Kacprzak Agnieszka (40)

Matematyka
G3 E - Kacprzak Agnieszka (42)

Historia
G3 E - Ludwiczak Małgorzata (4g)

Matematyka
G3 E - Kacprzak Agnieszka (42)

Język polski
G3 E - Dolny Maria (41)

7

13:40-14:25

Chemia
G3 E - Kwiatkowska Anna (40)

Zajęcia z wychowawcą
G3 E - Kacprzak Agnieszka (42)

wf
G3 E chł - Michalski Waldemar (sgg4)
wf
G3 E dz - Nowak Izabela (sgg2)

wiedza o społeczeństwie
G3 E - Wojtalewicz Beata (3g)

edukacja dla bezpieczeństwa
G3 E - Wiśniewski Arkadiusz (42)

8

14:35-15:20

Kółko j. angielskiego program autorski "Wirtualna Europa z interaktywnym j. angielskim i ICT
G3 E kółko j. ang. gr.1 - Kamińska Joanna (3g)
Kółko j. angielskiego program autorski "Wirtualna Europa z interaktywnym j. angielskim i ICT
G3 E kółko j. ang. gr.2 - Kwiatkowska Anna (4g)

Religia / etyka
G3 E - Rutkowska Krystyna (43)

     

9

15:30-16:15

 

wdż
G3 E - Sobolewska Małgorzata (3g)

     

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska