Rada Pedagogiczna Drukuj

Dyrektor Szkoły:

 

Wiśniewska Anna      

Zastępcy dyrektora Szkoły:

 

Różańska Ewa, Denst Arnold Krzysztof

Pedagog szkolny:

 

Bińkowska Aneta, Galas Mariola

Psycholog szkolny:

 

Chrząszczewska Małgorzata, Pawelec Natalia

Nauczyciele zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

 

Kapela Wanda, Kaźmierska Elżbieta, Kotowicz Urszula

Logopeda:

 

Całka Eleonora

Wychowawcy świetlicy szkolnej:

 

Kowalczyk Magdalena – kierownik,

Niewiatowska Bogumiła, Wójcik Magdalena, Żeromska-Bogacz Bożena

Bibliotekarze:

 

Cieślak Małgorzata, Ciszewska Joanna, Małecka Elżbieta, Walawska Szarlota

Edukacja wczesnoszkolna:

 

Brzeska Małgorzata, Czołnowska Agnieszka, Jóźwiak Maria, Kwapisiewicz Renata, Siejca Agata, Simaczenko Wiesława, Zarychta Izabela

Język polski:

 

Dolny Maria, Mirecka Agnieszka, Mroczkowska Anna, Uździcka Magdalena, Wierzchowska Jolanta, Żeromska Joanna, Żółtowska Agnieszka

Język angielski:

 

Kamińska Joanna, Kowalska Agnieszka, Kowalska Marzena, Kwiatkowska Anna, Stupecka Marzena, Stępniak Violetta

Język niemiecki:

 

Starczewska Ewa, Tymoszczuk Monika

Historia:

 

Dolny Maria, Kaźmierska Elżbieta, Ludwiczak Małgorzata, Mirecka Agnieszka, Żółtowska Agnieszka   

Widza o społeczeństwie:

 

Sobolewska Małgorzata, Wojtalewicz Beata

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

Wiśniewski Arkadiusz

Wychowanie do życia w rodzinie:

 

Różańska Ewa, Sobolewska Małgorzata

Przyroda:

 

Kobielska Sylwia, Różańska Ewa

Biologia:

 

Milewska Maria,

Chemia:

 

Kwiatkowska Anna, Wichrowska Agnieszka

Geografia:

 

Wojtalewicz Beata

Matematyka:

 

Dziwota Anna, Jankowska Ewa, Kowalska Marzena, Miodek Anna, Skrzyńska Małgorzata, Sarniak Dorota,  Witecka Ewa, 

Fizyka:

 

Pazdrak Dorota

Zajęcia komputerowe, informatyka:

 

Kacprzak Agnieszka, Kowalska Marzena, Małecka Elżbieta

Muzyka, Plastyka:

 

Kralka Agnieszka, Reńska Edyta, Wiśniewski Arkadiusz

Zajęcia techniczne, technika:

 

Wiśniewski Arkadiusz

Wychowanie fizyczne:

 

Grabowski Paweł, Małkiewicz Jacek, Michalski Waldemar, Nowak Izabela, Rydzewska Iwona, Śnieżyńska Iwona, Zotow Stanisław

Oligofrenopedagodzy:

 

Adamkiewicz Katarzyna, Kagankiewicz Elżbieta, Kapela Wanda, Kowalska Joanna, Jeznach-Pielaszewska Justyna, Sarniak Dorota, Siołek Marzena, Rutkowska Krystyna, Uździcka Magdalena

Nauczyciele wspomagający:   Adamkiewicz Katarzyna, Ciszewska Joanna, Kagankiewicz Elżbieta, Kowalska Joanna, Jeznach-Pielaszewska Justyna, Reńska Edyta, Sarniak Dorota, Siołek Marzena, Sobolewska Małgorzata, Walawska Szarlota

Religia:

 

ks. Czembor Szymon, Rutkowska Krystyna, Siejka Iwona - siostra Ancilla, Szczypecka Katarzyna, Walczak Kamil

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska