Karnawał w Siedemnastce Drukuj

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki  nasi uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w piątek - 24 stycznia. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. W szkole zaroiło się od  piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, smoki  różne inne stwory i dziwadła...Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. W godzinach popołudniowych odbyła się również dyskoteka dla uczniów klas IV - VI.