Wakacyjne życzenia Drukuj
Szanowni Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele
i Pracownicy naszej szkoły

Minął kolejny rok szkolny wypełniony wieloma ważnymi wydarzeniami. To także czas, w którym należało sprostać różnym wyzwaniom i trudnościom, za które serdecznie dziękujemy ich autorom: Uczniom, Nauczycielom oraz Rodzicom.
Życzymy, by wakacje były czasem efektywnego wypoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym. Życzymy, aby nadchodzące wakacje były ciekawe, radosne, a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni.
Do zobaczenia po wakacjach!
Dyrekcja szkoły

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska