Gwieździsty Bieg Harcerski Drukuj

Gwieździsty Bieg HarcerskiJuż  niestety ostatni raz klasa 4b wraz z wychowawcą uczestniczyła w wyjściu w ramach projektu "Płock na szóstkę". Tym razem przygotowano dla uczniów Gwieździsty Bieg Harcerski, w trakcie którego uczniowie wszystkich klas czwartych, zgłoszeni do projektu mieli za zadanie zdobywać wyznaczone punkty na trasie. W każdym z punktów czekało na dzieci zadanie, które musieli wykonać. Czwartoklasistów przeszkolono z musztry, pierwszej pomocy, terenoznawstwa, sprawdzano ich wiedzę dotyczącą Płocka i jego historii, przypomniano im zasady zachowania przy stole  oraz przygotowano dla nich zadania artystyczne. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekamy na podsumowanie projektu i rozstrzygnięcie konkursu na "Przewodnik o Płocku w formie komiksu".