Wizyta gości z przedszkoli Drukuj

Wizyta gości z przedszkoli W dniach 6 i 7 marca 2018 roku naszą szkołę odwiedziły dzieci z najstarszych grup z Przedszkoli nr 3, 10, 14 i 19. Najpierw goście uczestniczyli w zajęciach otwartych prowadzonych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, religii i języka angielskiego. Były to zajęcia plastyczne, muzyczne, językowe, polonistyczne oraz gry i zabawy ruchowe. Ich tematyka była bardzo bliska przedszkolakom, dlatego chętnie w nich uczestniczyły, były aktywne i pięknie pracowały. W opiece nad gośćmi pomagały dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego. Potem przedszkolaki obejrzały występ uczniów z klas 1 b, 2 a i 3 a. Dzieci recytowały wiersze Jana Brzechwy pt. „Włos”, „Na straganie” i „Kokoszki smakoszki”. Na koniec tancerki z zespołu „Pląs” zaprezentowały układ pt. „Nie ma jak w cyrku”. Nasi goście gromkimi brawami podziękowali artystom.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska