Laboratorium Pana Kleksa Drukuj

Laboratorium Pana KleksaW dniu 8 marca klasy 1a, 1b oraz 2b poszły do Spółdzielczego Domu Kultury na interaktywny spektakl dla dzieci pt. „Laboratorium Pana Kleksa”. Dzieci obejrzały niesamowite doświadczenia przeprowadzane przez Docenta Pigwę i jego Asystenta Hegla w Tajnym Laboratorium Pana Kleksa. Odwiedziły magiczny świat nauki, w którym spotkały się z urokami fizyki i chemii. Podczas wycieczki po technologicznym zapleczu Akademii Pana Kleksa dzieci miały okazję mrozić, podpalać, teleportować, a nawet wybuchać (szczególnie śmiechem). Te bajkowe eksperymenty naukowe bardzo się dzieciom podobały. W dobrych humorach wróciliśmy do szkoły.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska