Pląs na "Asteriadzie" Drukuj

Pląs na "Asteriadzie"Dnia 8 marca szkolny zespół taneczny Pląs brał udział w XVII Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej "Asteriada" w Warszawie. Impreza podzielona została na 2 dni. Dzisiaj rywalizowały zespoły taneczne w różnych kategoriach wiekowych i tanecznych. Jury składające się z wybitnych tancerzy i choreografów obejrzało ponad 80 prezentacji tanecznych, które były uwiecznione na kamerze przez organizatorów i lokalną telewizję. Pląs przedstawił układ taneczny "Nie ma jak w cyrku". Dziewczęta zmobilizowały siły pokazując jak najlepiej swe umiejętności taneczne i akrobatyczne. Niektórym nie przeszkodziła nawet niedyspozycja zdrowotna. Na wielkie uznanie zasługują 4 tancerki, które pomimo temperatury zasiliły nasze szeregi i godnie reprezentowały naszą szkołę. W drodze powrotnej wszyscy poczuli się znacznie lepiej, w związku z czym odwiedziliśmy McDonalda. Niestety na werdykt jury musimy poczekać do poniedziałku. Wtedy okaże się, czy dostaniemy zaproszenie na finalny koncert laureatów 23 marca. A więc cierpliwości ...

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska