Pląs w Bełchatowie Drukuj

Pląs w BełchatowieW sobotę 10 marca zespół taneczny Pląs zawitał do Bełchatowa, aby wziąć udział w "X Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych RE(AKCJE) Bełchatów 2018". Powitała nas piękna wiosenna pogoda, która nastroiła tancerki do lepszego samopoczucia, mimo niedyspozycji zdrowotnych kilku dziewcząt. Przyjechało wiele zespołów m.in. z Warszawy, Wrocławia, Piotrkowa Trybunalskiego. Poziom wszystkich prezentacji był wyjątkowo wysoki. W naszej kategorii wiekowej 9 - 13 lat było 15 zespołów. Po obejrzeniu wszystkich występów byliśmy pewni, że wrócimy tylko z bagażem bogatszych, nowych doświadczeń tanecznych. A tu niespodzianka!!! Po nagrodzeniu laureatów jury przyznało jedyną nagrodę wyróżnienia właśnie naszemu zespołowi. Radości nie było końca. Zostaliśmy niesamowicie zaskoczeni. Zostawiliśmy w tyle 11 zespołów o naprawdę wysokich umiejętnościach tanecznych i akrobatycznych z różnych studiów i klubów tanecznych. Około godz. 21 powitaliśmy Płock zmęczeni, ale niezmiernie szczęśliwi.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska