Awans naszej drużyny Drukuj

Awans naszej drużynyW dniu 8 marca 2018 roku uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły zdobyli pierwsze miejsce w Unihokeju Chłopców Szkół Gimnazjalnych w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej i awansowali do rozgrywek międzypowiatowych w Gostyninie. Rozgrywki odbyły się w Szkole Podstawowej nr 17 przy ul. Miodowej 18. Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Płocku. Osobą odpowiedzialną - pani Małgorzata Jabłczyńska-Łabińska.
W skład zwycięskiej drużyny wchodzili: Orłowski Kacper, Popielski Mateusz, Kaczor Jakub, Patora Kacper, Gabrysiak Kamil, Sobczak Sebastian, Szcześniak Krystian, Wadzyński Szymon, Albinowski-Mochol Alan, Jędrzejewski Wiktor. Opiekun chłopców jest pan Waldemar Michalski.
Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i trzymamy kciuki za powodzenie naszej drużyny w dalszym etapie rozgrywek.