Rajd ekologiczny – Powitanie Wiosny Drukuj

Rajd ekologiczny – Powitanie Wiosny17 marca nasi uczniowie po raz kolejny wyruszyli na rajd pieszy pod hasłem „Rajd ekologiczny – Powitanie Wiosny” organizowany przez PTTK – Płock. Tym razem trasa wiodła szlakiem turystycznym po Płocku, głównie jarem Brzeźnicy i brzegiem Wisły. Było słonecznie, mroźnie, wietrznie. Pogoda jednak nie zraziła nas do czerpania przyjemności z uprawiania turystyki pieszej i podziwiania piękna przyrody. Cieszymy się, bo zajęliśmy I miejsce. Mamy nadzieję, że na kolejnym rajdzie będzie jeszcze więcej osób z naszej szkoły, które w ten sposób zechcą miło i zdrowo spędzić swój wolny czas.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska