Awans do Rozgrywek Mazowieckich Drukuj

W dniu 16.03.2018 roku uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce w Eliminacjach Rejonowych w Unihokeju Chłopców - rocznik 2002/2004 w Gostyninie i awansowali do Rozgrywek Mazowieckich.
Organizatorem zawodów był Gostyniński Szkolny Związek Sportowy.
W skład zwycięskiej drużyny weszli: Kaczor Jakub, Gabrysiak Kamil, Sobczak Sebastian, Patora Kacper, Orlowski Kacper, Popielski Mateusz, Szcześniak Krystian, Wadzyński Szymon, Jędrzejewski Wiktor, Albinowski-Mohol Alan. Opiekunem chłopców jest pan Waldemar Michalski.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska