Pląs w ZOO Drukuj

Pląs w ZOODnia 31 maja zespół taneczny Pląs został zaproszony do ZOO z okazji Dnia Dziecka na Wieczór Marzeń. Impreza ta była zorganizowana dla najmłodszych niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Dziewczęta w trudnych, upalnych warunkach z wielkim zaangażowaniem wykonały taniec "Nie ma jak w cyrku" i swoim zapałem zaraziły wszystkich małych widzów otrzymując gromkie brawa. Jednak największą satysfakcją dla nas był uśmiech i szczęście dzieci, które chociaż na chwilę zapomniały o chorobach i cierpieniach. Wzbudzały w nas podziw, że mimo swoich ograniczeń starały się nie poddawać i aktywnie uczestniczyły w zabawach organizowanych dla nich na terenie ogrodu.