Gala "Akademii Lwa Honorka" Drukuj

Dnia 29 maja 2018 r. na zaproszenie cioci Agnieszki i Lwa Honorka odbyła się gala, zorganizowana przez Zespół Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Płockiej Straży Miejskiej, na której rozdano nagrody w konkursie wiedzy "Wiem wszystko o...". Konkurs polegał na wykonywaniu przez cały rok szkolny, gazetek ściennych w oparciu o wysłuchane wcześniej słuchowiska radiowe. Tematyka była różnorodna, ale zawsze związana z szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Podczas gali klasa IIIc i IIb odebrały nagrody za udział w konkursie. Klasa III dostała wyróżnienie, zaś klasa IIb drugie miejsce. Nagrodzono także uczniów, którzy brali udział w konkursie plastycznym pn.: „Poczęstunek od osób nieznanych". Dzieci otrzymały super nagrody i niezwykłe podziękowania od Pani Poseł Elżbiety Gapińskiej. Była radość i łzy wzruszenia. Ten dzień na pewno zapadnie im na długo w pamięci.