Piknik w płockim ZOO z Lwem Honorkiem i ciocią Agnieszką Drukuj

Piknik w płockim ZOO z Lwem Honorkiem i ciocią Agnieszką4 czerwca 2018 roku klasy: 2b oraz 3c - w ramach nagrody zdobytej podczas całorocznie prowadzonej AKADEMII LWA HONORKA (programu profilaktyczno - edukacyjnego organizowanego przez Straż Miejską) - uczestniczyły w zabawie na terenie płockiego zoo.
Dzieci miały niepowtarzalną okazję zatańczyć z Ciocią Agnieszką oraz Lwem Honorkiem - bohaterami cyklicznych audycji radiowych. Następnie uczestnicy zabawy wyruszyli w podróż po ogrodzie zoologicznym. W towarzystwie Cioci i Lwa uczniowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia. Wróciliśmy autobusem Komunikacji Miejskiej - sponsorowanym przez KM Płock specjalnie na potrzeby tej akcji.