I Komunia Święta 2018r. Drukuj

I Komunia Święta 2018r.Wraz z Uroczystością Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa zakończył się gorący czas komunijny, który był bardzo intensywnym dla uczniów klas III.
Do I Komunii Świętej w czterech płockich parafiach: p.p.w. Ducha Świętego, św. Jadwigi Królowej, św. Stanisława Kostki i w Farze przystąpiło 74 dzieci.
W ramach Białego Tygodnia w płockiej Farze, pod przewodnictwem siostry Ancilli przeprowadziliśmy też Dzień Misyjny – 29 maja, w czasie którego ekipa naszych uczniów przybliżyła wszystkim uczestnikom Mszy Świętej problemy z jakimi borykają się ludzie, a szczególnie dzieci mieszkający na pięciu kontynentach świata. Uwieńczeniem Białego Tygodnia w czwartek 31 maja była Msza Święta  w kaplicy Sióstr Pasjonistek przy ul. Sienkiewicza 24, lody dla ochłody i udział w uroczystej procesji Bożego Ciała.