Zwycięski turniej piłki nożnej dziewcząt Drukuj

Zwycięski turniej piłki nożnej dziewczątW poniedziałek 04.06.2018r. w naszej szkole odbył się II "Słodki" Turniej piłki nożnej dziewcząt klas V i młodszych. Współorganizatorem Turnieju była Rada Mieszkańców Osiedla Miodowa, koordynatorem zaś jest p. Mariusz Nosarzewski wraz z paniami działającymi w Radzie Osiedla.
Startowały zaproszone szkoły podstawowe nr 5 i 11 oraz dwie drużyny dziewcząt z naszej szkoły. Po wyrównanych i trudnych meczach, które kończyły się przeważnie remisami I miejsce zajął zespół SP 17 I Płock, kolejne miejsca wywalczyły SP 5 Płock, SP 11 Płock oraz SP 17 II Płock.
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, zawodniczki medale oraz słodki upominek. Gratulacje dla wszystkich szkół biorących udział w Turnieju.
Opiekunem zespołów dziewcząt naszej szkoły był pan Jacek Małkiewicz, a sędzią głównym pan Paweł Grabowski.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska