Pląs dla dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych Drukuj

Pląs dla dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorychDnia 7 czerwca, w godzinach wieczornych, jak co roku w płockim ogrodzie zoologicznym odbył się "Wieczór marzeń" dla dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych pod patronatem Prezydenta Miasta Płocka. Szkolny zespół taneczny Pląs został zaproszony na imprezę, aby poprzez swój taniec "Ćwiczyć każdy może, czyli gimnastyka poranna" wydobyć uśmiech na twarzach dzieci, które już w tak młodym wieku doświadczają wielu cierpień. Impreza była udana, bowiem tancerki swoją radością i energią zaraziły małych widzów, którzy pod sceną przy skocznej muzyce towarzyszyli naszym artystkom.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska