Finał mini-ligi piłki nożnej klas 2-3 Drukuj

Finał mini-ligi piłki nożnej klas 2-3W dniu 07.06.2019 w Szkole Podstawowa nr 12 w Płocku, odbył się finał szkolnej mini-ligi piłki nożnej. Udział u lidzie brały szkoły podstawowe zrzeszone  w Płockiej Akademii Piłki Nożnej. Całoroczne rozgrywki odbywały się w Zespole Szkół Technicznych w Płocku, brali w nich udział chłopcy z klas II i III. Rozgrywki międzyszkolne organizowane były regularnie raz w miesiącu, przez cały rok szkolny 2018-2019. Finałowe mecze zorganizowane zostały na nowym boisku piłkarskim w SP 12 w Płocku. Wszyscy finaliści piłkarskich rozgrywek, na zakończenie Ligii otrzymali pamiątkowe medale, puchary oraz statuetki dla najlepszych zawodników. Opiekun : p. Jacek Małkiewicz.
Gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska