Turniej "Gramy fair play" Drukuj

Turniej "Gramy fair play"7 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się międzyszkolny Turniej Piłki nożnej dla klas 4 pod nazwą "Gramy fair play" zorganizowany w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.
W rozgrywkach uczestniczyli zawodnicy z płockich szkół podstawowych nr 3, 12 i dwie drużyny ośmioosobowe z naszej szkoły. Turniej był sprawdzianem umiejętności młodych piłkarzy. W meczu finałowym o I i II miejsce rywalizowali zawodnicy naszej placówki i piłkarze z SP 3. W zaciętej walce wygrała drużyna gości 3: 2. Trzecie miejsce zajęła drużyna SP 12.
Druga drużyna naszych młodych piłkarzy zajęła 4 miejsce. Zawodnicy otrzymali medale i każda drużyna została uhonorowana pucharem.
Gratulujemy i życzymy sportowych sukcesów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska