Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Płock jesienią" Drukuj

Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Płock jesienią"27 listopada w Pracowni Działań Twórczych "Kolor i Forma” odbyło się uroczyste wręczenie nagród, będące podsumowaniem Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Płock jesienią 2019”. Jak twierdzą organizatorzy: SP 18 i Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki – w tym roku szkolnym na konkurs wpłynęły aż 333 prace plastyczne. Wykonane różnymi technikami, przedstawiały jesienne krajobrazy z Katedrą, Wzgórzem Tumskim, Farą, Ratuszem czy Orlen Areną. A wszystko po to, aby zachęcić młodych twórców do odwiedzania ciekawych miejsc w Płocku.

Również uczniowie naszej szkoły podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Organizatorzy docenili wykonanie, pomysłowość i wkład pracy 3 uczniów: Mai Dworakowskiej z kl. 6c, Marcina Sylwestrzaka z kl. 7c i Martyny Dłużniewskiej z kl. 8a. Oni to otrzymali I nagrody w swoich kategoriach wiekowych.

Młodym artystom składamy serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów w dalszej twórczości plastycznej.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska