Rambit dla klas II i III - pierwsza edycja Drukuj

Rambit dla klas II i III - pierwsza edycja29 listopada 2019 r. w naszej szkole odbył się pierwszy "Rambit", w którym uczestniczyły dzieci z klas drugich i trzecich. Każdą klasę reprezentowała drużyna - czterech chłopców i cztery dziewczynki - w zawodach sportowych. Były zabawy z piłkami, szarfami i woreczkami. Po dwoje dzieci z klasy rozwiązywało zagadki i łamigłówki umysłowe z przyrody związane z aktualna porą roku. Pozostali uczniowie z wielkim zaangażowaniem kibicowali swoim kolegom i koleżankom. Wszyscy świetnie się bawili. Teraz czekamy na kolejną wspólną, wesołą zabawę.

 


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska