Sukcesy przedmiotowe 2017/2018 Drukuj

 

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Lokata

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Opiekun

Data

1.

Ogólnopolski Konkurs o życiu i działalności Tadeusza Kościuszki  "Tadeusz Kościuszko – jak dziś postrzegam patrona mojej szkoły"

część multimedialna

 

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie,

ŚWIĘTOKRZYSKI KURATOR OŚWIATY oraz

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

I
miejsce

Piotr Niewiatowski
kl. 6c

p. Marzena Kowalska,

p. Elżbieta Kaźmierska

18.10.2017

2.

Ogólnopolski Konkurs o życiu i działalności Tadeusza Kościuszki  "Tadeusz Kościuszko – jak dziś postrzegam patrona mojej szkoły"

 

 część literacka

 

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie,

ŚWIĘTOKRZYSKI KURATOR OŚWIATY oraz

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

I miejsce  Kacper Aleksandrowicz
kl. 6c
 p. Magdalena Uździcka  18.10.2017
 3.

Ogólnopolski Konkurs o życiu i działalności Tadeusza Kościuszki  "Tadeusz Kościuszko – jak dziś postrzegam patrona mojej szkoły"

 

 część literacka

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie,

ŚWIĘTOKRZYSKI KURATOR OŚWIATY oraz

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

II miejsce   Klaudia Perkowska kl. 5c  p. Magdalena Uździcka  18.10.2017
4. Gra miejska Serfuję Bezpiecznie”  Fundacja "Fundusz Grantowy dla Płocka" I miejsce  Karolina Lendzion kl. 2M,
Zuzanna Paluszkiewicz kl. 2M,
Sylwia Szałańska kl. 2M,
Oliwia Kucharska kl. 2M,
Martyna Kołodziejska kl. 2M

 p. Elżbieta Małecka  21.10.2017
5. XXVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Młodzi Twórcy literatury” Książnica Płocka wyróżnienie Wiktoria Siwińska, klasa 5b p. Agnieszka Mirecka 2.12.2017
6.

Konkurs matematyczno-przyrodniczy

"Z przyrodą za pan brat”

Szkoła Podstawowa nr 21 w Płocku

V
miejsce 
Kacper Aleksandrowicz
kl. 6c 
 

p. Małgorzata Skrzyńska,

p. Sylwia Kobielska
 7.12.2017
7.

Rejonowy konkurs LOP "Ptaki gatunków drapieżnych"

LOP

III miejsce

Aleksandra Sobótka

kl. 3E

p. Maria Milewska  
8.

Międzyszkolny Konkurs Literacko-  Plastyczny "Bohaterowie naszych lektur"

Szkoła Podstawowa nr 3 w Płocku

I miejsce

Karolina Nowalińska kl. 3a

p. Joanna Ciszewska,
p. Małgorzata Cieślak

22.02.2018
9.

Powiatowy Konkurs Literacki ,,Piszę książkę"

Szkoła Podstawowa nr 22 w Płocku oraz Książnica Płocka

wyróżnienie

Wiktoria Siwińska kl. 5b

p. Agnieszka Mirecka

19.03.2018
10.

Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Polska Niepodległa"

SP 8 w Płocku

II miejsce

drużyna kl. 7b:
Kamil Dółkowski, Anita Skubik,
Oliwia Żaglewska

p. Elżbieta Kaźmierska

15.03.2018
11.

XVII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski 

 

SP 21 Płock 

 

III miejsce

Dominik Tanaś kl.3b

 
p.

Małgorzata Brzeska

10.04.2018
12.

 

XXIV Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z historii klas VI

 

Urząd Miasta Płocka Wydział Edukacji i Kultury Oddział Edukacji
 
 I miejsce Kacper Aleksandrowicz kl. 6c   p. E. Kaźmierska 13.04.2018r
13.  XXIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” Mazowieckie Kuratorium Oświaty   Laureat etapu wojewódzkiego Kamil Dółkowski kl. 7b  p. E. Kaźmierska  05.04.2018
14. Eliminacje Rejonowe XL Konkursu Recytatorskiego dla dzieci i młodzieży ,,Pięknie być człowiekiem" Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku IV Nagroda Daria Miaśkiewicz, kl.5b p. A. Mirecka 24.04.2018
15. XLI Edycja Konkursu "Przyroda - Twój Przyjaciel"  LOP (Liga Ochrony Przyrody) II miejsce ulia Wiśniewska kl.4B p.Sylwia Kobielska 6.06.2018r.
16.

Powiatowy Międzygimnazjalny Konkurs Kulturoznawczy pt. Harry Potter - "Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie".

Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy PWSZ w Płocku   wyróżnienie Aleksandra Grabowska i Aniela Siemiątkowska kl. 3 E  p. Anna Mroczkowska  23.02.2018

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska