Rok szkolny 2017/2018 Drukuj

W roku szkolnym  2017/2018 wyniki konkursów organizowanych przez naszą szkołę przedstawiały się następująco:

Uśmiech Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Krajoznawczy

„Wisła – królowa polskich rzek” dla uczniów klas siódmych szkół podstawowych

 Laureaci indywidualni konkursu:

I miejsce – Eryk Zakrzewski z II Prywatnej Szkoły Podstawowej Z.O.K "Profesor"
II miejsce – Aleksander Cichocki  ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Płocku
III miejsce – Paweł Czarzasty  ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Płocku  

Laureaci drużynowi konkursu:

I miejsce – drużyna z II Prywatnej Szkoły Podstawowej Z.O.K "Profesor"
II miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Płocku
II miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Płocku III miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 22 w Płocku

 Uśmiech XV edycja konkursu o uzależnieniach „Żyję bez ryzyka HIV/AIDS”

 Wyniki konkursu wiedzy przedstawiły się następująco:

I miejsce – Natalia Gawinek ze Szkoły Podstawowej nr 14
II miejsce – Paulina Pietruszka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Płocku
III miejsce – Gabriela Rosiak z Zespołu Szkół nr 3 w Płocku

 W konkursie plastycznym nagrody otrzymali:

I miejsce – Marta Nicewicz z Zespołu Szkół nr 3 w Płocku
II miejsce – Hanna Wiśniewska z  Zespołu Szkół nr 3 w Płocku
III miejsce – Wiktoria Krawczyk ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Płocku

Uśmiech XVII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Canto Piccolo”

 Wyniki:

Grand Prix – Gabriela Popławska - SP 23
Nagroda Specjalna Pani Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Litosławy Koper - „Bilet do sławy”, czyli wejściówka na nagranie do studia MDK - Klaudia Perkowska - SP17.

Kategoria klas I- III

I miejsce – ex aequo – Mateusz Domański – SP 21, Amelia Jeznach – SP 21
II miejsce – ex aequo – Karolina Nowalińska- SP 17, Oliwia Trzeciak – SP 1
III miejsce ex aequo – Patrycja Jankowska – SP w Leszczynie Szlacheckim, Ewa Ruskowalska – SP w Leszczynie Szlacheckim

Wyróżnienia – Julia Osicka – SP 23, Kornelia Misiak – SP 6

Kategoria klas IV- VII

I miejsce – ex aequo – Anastazja Mordzińska – SP 6, Daria Miaśkiewicz – SP 17
II miejsce – ex aequo – Wiktoria Drążewska - SP w Leszczynie Szlacheckim, Anna Budnicka - SP 23
III miejsce ex aequo – Eliza Komsta - SP 11, Laura Chmielewska - SP 5

Wyróżnienia – Julia Górnikiewicz - SP 1, Sandra Dębska - SP 17, Zofia Jankowska - SP 6, Patrycja Barucha – Leszczyn Szlachecki, Monika Zglińska - SP 21

Śmiech Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Uwolnić Kościuszkę!"

Z przyjemnością informujemy, iż wszyscy uczniowie biorący udział w "Uwolnieniu Kościuszki" wykazali się świetnymi umiejętnościami współpracy i logicznego myślenia. Biorąc po uwagę czas wykonywania zadań oraz ich poprawność postanowiliśmy wyróżnić następujące drużyny:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 20
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 23
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 6

Przedstawiciela z każdej wyróżnionych szkół zapraszamy na obchody Roku Kościuszki oraz Dnia Komisji Edukacji Narodowej w dniu 16 października 2017r. o godz. 13.00 do Szkoły Podstawowej nr 17 u. Miodowa 13a (sala gimnastyczna). Nastąpi wówczas wręczenie nagród i dyplomów.
Wszystkim uczestnikom zabawy w historycznym pokoju zagadek dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy.

Organizatorzy

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska