Rok szkolny 2016/2017 Drukuj

KLASY I - III

Śmiech  Szkolny konkurs plastyczno-techniczny dla klas II-III „Mój miś”

Wyniki konkursu:

I miejsce   -  Kacper Zawadzki kl. 1a
II miejsce  -  Weronika Dółkowska kl. 1a
III miejsce  - Klaudia Janicka kl. 3b
Wyróżnienie - Alicja Biernacka kl. 2b

Śmiech Szkolny konkurs recytatorski „Moje Marzenia”

Wyniki konkursu:

w kategorii klas pierwszych

I miejsce – Sylwana Ciechowicz z kl. I b
II miejsce – Wiktoria Olender z kl. I b
III miejsce – Wanessa Borysowicz z kl. I b

w kategorii klas drugich

I miejsce – Gabriela Dąbkowska z kl. II b
II miejsce – Dominik Tanaś z kl. II b
III miejsce – Alicja Biernacka z kl. II b

w kategorii klas trzecich

I miejsce – Wiktoria Welenc z kl. III a
II miejsce – Julia Chiba z kl. III a
III miejsc – Jakub Zawadzki z kl. III b

Śmiech  Szkolny Konkurs o świętym Franciszku - kl. I - III

Wyniki konkursu:

I miejsce: Alan Miklaszewski kl.IIa,
              Wiktor Miklaszewski kl.IIa

II miejsce: Szymon Sarniak kl.IIc,
              Wiktoria Sobótka kl.IIIc

III miejsce: Kacper Zawadzki kl.Ia,
               Jakub Zawadzki kl.IIIb.

Śmiech  Wyniku konkursu plastycznego dla uczniów klas  II-III „W krainie bajek i baśni”

Wyniki konkursu:

I miejsce – Gabriela Dąbkowska z kl. II b,
II miejsce – Alan Miklaszewski z kl. II a,
III miejsce – Julia Wiśniewska z kl. III b,

wyróżnienia:

Laura Skrzyńska z kl. II b,
Filip Cybulski z kl. II b,
Alicja Stachula z kl. II b,
Wiktor Miklaszewski z kl. II a,
Karolina Sobótka z kl. III c,
Adrianna Chęcińska z kl. II b,
Natasza Baranowska -Jakubiak z kl. II a,
Julia Pacewicz z kl. II a,
Vanessa Rak z kl. III c.

KLASY IV - VI

Uśmiech  Szkolny konkurs "Wiosenny Festiwal Talentów"

Wyniki konkursu:

I miejsce:
Kamil Dółkowski z klasy VI b, który wykonał utwór na keybordzie,
Duet: Aleksandra Zagajewska kl. V c i Nadzieja Szczepańska kl. VI c za wykonanie utworu "Laleczka z saskiej porcelany"
Zespół taneczno-wokalny z klasy IV c: Klaudia Perkowska, Klaudia Jankowska, Julia Paskuda, Blanka Falkowska, Oliwia Jaworska i Nikola Kopczyńska
Daria Miaśkiewicz z klasy IV b za wykonanie utworu "Był sobie starach"

II miejsce:
Zespół z klasy VI b: Agata Majchrzak, Anita Skubik, Marika Kryszczak, Wiktoria Nawrocka za taniec "Makarena"
Trio wokalne z klasy V b: Partycja Cieśla, Julia Siemiątkowska, Paulina Jankowska
Ola Wasylewska z klasy IV b za interpretację tekstu J. Kerna "Rozmowa w Wiśle"

III miejsce:
Damian Strąk z klasy VI a za wykonanie utworu "Przez twe oczy zielone"
Duet taneczny Andżelika Wyczałkowska klasa V c i Wiktoria Wojciechowska klasa VI c
Duet wokalny z klasy IV a: Wiktoria Gulakow i Wiktoria Gawińska.

Nagroda Publiczności - Damian Strąk z klasy VI a.

Uśmiech  Szkolny konkurs o tytuł   "Matematycznego Asa" 

Wyniki konkursu:

klasy szóste: Kamil Dółkowski kl. VIb

klasy piąte: Kacper Aleksandrowicz  kl. Vc

klasy czwarte: Klaudia Perkowska kl. IVc i Kacper Toczyski  kl. IVb.

Uśmiech Szkolny Konkurs Plastyczny na „Najpiękniejszego Anioła”

Wyniki konkursu:

Nagroda specjalna – Piotr Strzeszewski kl. V A

I miejsce:
Wiktoria Podolska – kl. Vc, ex aequo Adrian Borowski – kl. IVb, Julia Sztuczka – kl. IVb, Artur Wojciechowski – kl. IVc,

II miejsce:
Julia Mikucka – kl. VIb, ex aequo Sandra Dębska – kl. Vc, Julia Paskuda – kl. IVc, Daria Miaśkiewicz – kl. IVb,

III miejsce:
Wiktoria Szymborska – kl. VIb, ex aequo Arkadiusz Ziółkowski – kl. VIc, Damian Strąk – kl. VIa, Oliwia Jaworska – kl. IVc.

Wyróżnienia:

Jakub Cierpikowski – kl. VIa, Wiktoria Kozińska – kl. IVc, Nikola Kopczyńska – kl. IVc, Magdalena Grabowska – kl. Va, Katarzyna Zatorska – kl. Vc, Aleksandra Wasylewska – kl. IVb, Piotr Niewiatowski – kl. Vc, Patryk Walerczak – kl. VIb, Wiktoria Lankiewicz – kl. Vc, Alicja Michalska – kl. Vc, Małgorzata Krupa – kl. VIb, Alicja Dąbrowska – kl. IVa, Kacper Błaszkiewicz – kl. IVa, Wiktoria Gulakow – kl. IVa, Klaudia Jankowska – kl. IVc, Kacper Majewski – kl. IVc.

 Uśmiech Szkolny konkurs języka angielskiego „Easy English”

 Wyniki konkursu:

W kategorii klas czwartych:

I miejsce – Maria Korent – 4b
II miejsce –  Klaudia Perkowska  – 4c
III miejsce –  Kacper Toczyski – 4b

W kategorii klas piątych:

I miejsce - Kacper Aleksandrowicz  – 5c
II miejsce - Adrianna Jabłońska  – 5a
III miejsce - Piotr Niewiatowski  – 5c

W kategorii klas szóstych:

I miejsce – Kamil Dółkowski – 6b
II miejsce – Magda Dzięgielewska  – 6b
III miejsce – Małgorzata Krupa  – 6b

KLASY I - VI

 Uśmiech Szkolny konkurs "Wielkanocna Pisanka"

Wyniki konkursu:

1. Szymon Sarniak - kl. IIc
2. Julia Kucińska - kl. IIb
3. Krystian Jasiński - kl. IIa

Prace w 3D:

1. Weronika Olaszkiewicz - kl. IIc
2. Oliwier Zieliński - kl. IIc
3. Alicja Dąbrowska - kl. IVa

 Uśmiech Szkolny konkurs - "Makulatura na Misje"

Wyniki konkursu:

1. Julia Wiśniewska - kl. IIIb
1. Wiktoria Podolska - kl. Vc
2. Michał Bitkowski  - kl. IIIb
3. Klaudia Perkowska  - kl. IVc

Uśmiech Szkolny konkurs plastyczny dla dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego "Wielkanoc oczami dziecka"

 Wyniki konkursu:

w kategorii klas I - III
I miejsce – Kasjan Białecki z kl. II a i Szymon Sarniak z kl. II c
II miejsce – Jan Ciechowicz z kl. II c i Bartosz Dolewski z kl. II c
III miejsce – Kuba Dudkiewicz z kl II c i Krystian Rycharski z kl. III c

 

w kategorii klas IV - VI
I miejsce – Żaneta Włodarska z kl. IV c
II miejsce – Paweł Patora z kl. VI c
III miejsce – Wiktoria Gałązka z kl. IV c i Jakub Dobrowolski z kl. IV c

 

Wyróżnienie - Krystian Kołodziejski z kl. IV b

 

Uśmiech Szkolny profilaktyczny konkurs plastyczny "Nie piję, nie palę i tym się chwalę"

I miejsce - Wiktoria Podolska kl. 5c, Małgorzata Krupa kl. 6b,

II miejsce - Kacper Aleksandrowicz kl. 5c, Piotr Niewiatowski kl. 5c,

III miejsce - Katarzyna Zatorska kl. 5c, Agata Majchrzak kl. 6b.

Wyróżnienia:

Julia Wiśniewska kl. 3b, Katarzyna Osiecka kl. 5c, Natalia Szymańska kl. 5c, Sandra Dębska kl. 5c.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska