Rok szkolny 2019/2020 Drukuj

KLASY IV - VIII

Uśmiech Szkolny konkurs plastyczny "Najpiękniejsza kartka wielkanocna"

 I miejsce - Gabriel Fersz kl. 7c
II miejsce - Jakub Głogowski kl. 7c
III miejsce -  Kajetan Kisielew klasa 6b i Wiktoria Gałązka klasa 7c

UśmiechSzkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas IV - VIII „Matematyczny As”

 I miejsce, Matematyczny As klas czwartych - Nowaliński Michał klasa 4a
II miejsce – Zawadzki Kacper klasa 4a
III miejsce - Dółkowska Weronika klasa 4a

 I miejsce, Matematyczny As klas piątych - ex aequo Nowalińska Karolina klasa 5b i Sarniak Szymon klasa 5c
II miejsce – Zieliński Oliwier klasa 5c
III miejsce - Kwaśniewski Szymon klasa 5b

 I miejsce, Matematyczny As klas szóstych - Karczewski Michał klasa 6b
II miejsce – Kun Franciszek klasa 6a
III miejsce - Janicka Klaudia klasa 6c

 I miejsce, Matematyczny As klas siódmych - Perkowska Klaudia klasa 7c
II miejsce – Siwińska Wiktoria klasa 7b
III miejsce - Jaworska Oliwia klasa 7c

 I miejsce, Matematyczny As klas ósmych - Dłużniewska Martyna klas 8a
II miejsce – Cieszkowski Cyprian klasa 8a

Uśmiech Szkolny konkurs fotograficzny "Jesienne dary lasu"

 I miejsce Zawadzki Konrad kl. 8a
II miejsce Cieszkowski Cyprian kl. 8a
III miejsce Socha Krzysztof kl. 5b
III miejsce Szostak Lena kl. 5b

 Uśmiech "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa" - konkurs plastyczny dla dzieci z klas integracyjnych

 I miejsce - Szymon Sarniak kl. 5c
II miejsce - Gabriel Fersz kl. 7c
III miejsce - Oskar Wiśniewski kl. 4b

 
Uśmiech
Szkolny konkurs fizyczny "Słynni fizycy i ich osiągnięcia" dla klas 7 i 8

 I miejsce - Martyna Dłużniewska kl. 8a
II miejsce - Cyprian Cieszkowski kl. 8a
III miejsce - Wiktoria Julia Siwińska kl. 7b i Wiktoria Podolska kl. 8c

 KLASY I - VIII

Uśmiech „Kartka Bożonarodzeniowa” - konkurs plastyczny dla dzieci z klas integracyjnych

w kategorii klas I - III

I miejsce - Bartek Szmulewicz kl 3b 

wyróżnienie  - Turowiecka Amelia klasa kl 1c
                
-  Gozdanek Karina kl 1c

w kategorii klas IV - VIII

I miejsce - Weronika Olaszkiewicz  5c
II miejsce - Nikola Więckiewicz  5c
II miejsce - Oliwier Zieliński  5c
wyróżnienie - Michał Gutkowski  4c

Uśmiech Szkolny etap XIV Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o Świętym Maksymilianie. Uczniowie szkół podstawowych wykonywali prace plastyczne na temat "Wielki Tydzień brata Maksymiliana"

Klasy I - III

1m-ce - Laura Brzezińska klasa 2a
2 m-ce - Nataniel Perkowski klasa 1b
3 m-ce - Roksana Przekop klasa 1b

wyróżnienia:

Lena Tyszkiewicz klasa 1b
Zuzanna Piórkowska klasa 1b

Klasy IV - V

1 m-ce - Karolina Nowalińska klasa 5b
2 m-ce - Krystian Jasiński klasa 5a
3 m-ce - Lena Szostak klasa 5b

wyróżnienie:

Alicja Biernacka klasa 5b

 KLASY I - III

Uśmiech Szkolny konkurs plastyczny "Miś - bohater książkowy"

I miejsce - Laskowska Wiktoria klasa 2a
II miejsce - Alaszkiewicz Amelia klasa 3b
III miejsce - Itczak Maja klasa 2a

Wyróżnienia:

1. Adamkiewicz Lena klasa 3a
2. Gutkowska Zuzanna klasa 1a
3. Rekus Zuzanna klasa 3b

Uśmiech Szkolny Logopedyczny Konkurs Plastyczny dla klas II - III "Jedno słowo - wiele znaczeń"

I miejsce -  Przybyliński Igor- kl. IIa,
                  Beczek Gabriela - IIIa

II miejsce - Adamkiewicz Lena - kl. IIIa, 
                  Wierzbicka Wiktoria - kl. IIIb

III miejsce - Pesta Filip - kl. IIb,
                  Skierska Julia - IIb

Wyróżnienia:

Frątczak Dawid - kl. IIb
Saczuk Lena - kl. IIb
Oziemkowska Maja - kl. IIIa
Palczewski Aleksander kl. IIIa