Rok szkolny 2015/2016 Drukuj

W roku szkolnym  2015/2016 wyniki wewnątrzszkolnych konkursów przedstawiały się następująco:

KLASY 1 - 3

Uśmiech Szkolny konkurs recytatorski „Moje marzenia” 

Wyniki konkursu:

I miejsce – Dariia Miaśkiewicz z kl. III c
II miejsce – Dominik Tanaś z kl. I b
III miejsce –  Wiktoria Welenc z kl. II a

Uśmiech Szkolny konkurs literacki na „Najpiękniejsze opowiadanie Mój Miś”

Wyniki konkursu:

I miejsce – Kornet Marysia kl.3b
II miejsce – Siwińska Wiktoria Julia kl.3b
III miejsce –  Welenc Judyta kl.3a
Wyróżnienie – Chiba Julia 2 a

Uśmiech  Szkolny konkurs  „Mistrz Ortografii” 

Wyniki konkursu: 

W kategorii klas II

I miejsce – Jakub Domaszczyński z kl. II b
II miejsce – Klaudia Janicka z kl. II b
III miejsce – Julia Skolmowska z kl. II a

W kategorii klas III

I miejsce – Aleks Jasiński z kl. III a
II miejsce – Jakub Rakowski z kl. III b
III miejsce – Oliwia Jaworska z kl. III c

Uśmiech Szkolny konkurs  „Najładniejszy zeszyt ucznia klasy pierwszej” 

I miejsce – Karolina Nowalińska z kl. I a
I miejsce – Szymon Sarniak z kl. I c
I miejsce – Przemysław Stachowicz z kl. I a

KLASY 1 - 6

 

Uśmiech Szkolny Rodzinny Konkurs Plastyczny  "50LAT MOJEJ SZKOŁY"

I miejsce - Mona Fheid kl.3c

II miejsce - Lena Szostak kl.1a

III miejsce - Maja Ferszt kl.6b

 

KLASY 4 - 6

 Uśmiech  Plastyczny Konkurs Profilaktyczny „Nie palę, nie piję, nie biorę” pod hasłem – „Gdybym miał złotą rybkę …mój szczęśliwy dzień z rodziną”.

 Wyniki konkursu:

dwie nagrody pierwsze - Szymborska Martyna 6b, Ferszt Maja 6a,
trzy drugie - Witkowska Justyna 6b, Woźnicka Maja 6b, Krzemińska Lidia 6c,  
trzy trzecie - Gapiński Kacper 6b, Zielińska Natalia 6b, Pankowski Maksymilian 4b
wyróżnienia - Sobótka Patrycja 4a, Marciniak Adrian 6b, Majchrzak Agata 5b, Dębska Sandra 4c, Kucharska Oliwia 6a.

Uśmiech  Konkurs języka angielskiego "EASY ENGLISH"

 Wyniki konkursu:

W kategorii klas IV:

I miejsce Aleksandrowicz Kacper  kl. 4c
II miejsce Jabłońska Adrianna kl. 4a
III miejsce Szymańska Natalia kl. 4c

W kategorii klas V:

I miejsce Dółkowski Kamil kl. 5b
II miejsce Dzięgielewska Magda kl. 5a
III miejsce Osińska Sandra kl. 5b

W kategorii klas VI:

I miejsce Ferszt Maja kl. 6b
II miejsce Kruszewski Wiktor kl. 6c
III miejsce Woźnicka Wiktoria kl. 6b

 

Uśmiech Szkolny konkurs na „Najpiękniejszą Bombkę”

 

Wyniki konkursu:

 I miejsce:

Piotr Niewiatowski – IV C
Sandra Dębska – IV C
Kinga Śniegowska – kl IV A

 II miejsce:

Kacper Aleksandrowicz – IV C
Magdalena Grabowska – kl IV A
Kinga Krankiewicz – kl IV A

 III miejsce:

Cyprian Cieszkowski – kl IV A
Wiktoria Podolska – kl IV C
Patrycja Cieslak – kl IV B