Rok szkolny 2015/2016 Drukuj

W roku szkolnym  2015/2016 wyniki konkursów organizowanych przez naszą szkołę przedstawiały się następująco:

Uśmiech "Świat Sportowych Emocji"

Wyniki konkursu:

W kategorii klas I - II

1 miejsce - Nadia Michalska SP nr 5 w Płocku
2 miejsce - Wiktoria Sobótka SP nr 17 w Płocku
3 miejsce - Julia Brzozowska SP nr 5 w Płocku

W kategorii klas III - IV

1 miejsce - Wiktoria Julia Siwińska SP nr 17 w Płocku
2 miejsce - Judyta Welenc SP nr 17 w Płocku
3 miejsce - Karolina Szmiga SP nr 21 w Płocku
wyróżnienie - Maja Krześniak SP nr 11 w Płocku

W kategorii klas V - VI przyznano tylko jedną nagrodę

1 miejsce - Lidia Krzemińska SP nr 17 w Płocku.

 

Uśmiech II Międzyszkolny Konkurs MINI PLAYBACK SHOW

 Wyniki konkursu:

 I miejsce -  Klaudia Perkowska jako Meghan Trainor w utworze "All about that bass" z SP 17

II miejsce - Michał Twardowski w roli One Direction śpiewający "Drag me down" z SP 22

III miejsce - Antonina Przedpełska, czyli Hannah Montanah w utworze "Hoedown throwdown" z SP 21

Wyróżnienia - Zuzanna Cieślik czyli Cher (SP 17)

                     Alicja Dąbrowska czyli Alicia Keys (SP 17)

                     Alicja Staniewska, która wcieliła się w rolę zespołu Fool’s garden „Lemon tree”  (SP 22)

 

Uśmiech Konkurs Piosenki Dziecięcej "Canto Piccolo"

Wyniki konkursu:

Główna nagroda GRAND PRIX konkursu Canto Piccolo – Natalia Kawszyn SP 5

Kategoria klas I- III

I miejsce – Maciej Ignaczak SP w Łącku
II miejsce– Klaudia Perkowska – SP 17
III miejsce – Jan Ołdakowski – SP 16

Wyróżnienia – Laura Chmielewska SP 5, Adam Wojciechowski SP 16, Daria Miaśkiewicz  SP 17

Kategoria klas IV- VI

I miejsce - Maciej Bohdan z SP w Radzanowie
II miejsce – Sandra Dębska SP 17
III miejsce – Helena Mieszkowicz SP 6

Wyróżnienia – Andżelika Wyczałkowska SP 17, Laura Kijoch Zespół Szkół nr 2.

 Uśmiech   I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Turystycznej „Na Majówkę”

Wyniki konkursu:

I kategoria – klasy I – III – solista:

I miejsce - Klaudia Perkowska z SP 17
II miejsce - Marta Rosa – GOK w Łącku

II kategoria – klasy IV – VI – solista:

I miejsce - Laura Kijoch z SP Nr 21
II miejsce - Magda Dzięgielewska z SP 17 i ex aequo Amelia Jończyk z Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku

III kategoria – klasy I – III – zespół - chór:

I miejsce - Chór „Mini Muzyczne Iskierki” z SP17 
II miejsce„Leśne Ludki” z Miejskiego Przedszkola Nr 14
III miejsce - zespół „Wszędołazy” z SP 18 – III msc i ex aequo Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Ziemi Łąckiej” z GOKu w Łącku.

IV kategoria – klasy IV – VI – zespół, chór:

I miejsce - Zespół Leszczyna ze SP w Leszczynie Szlacheckim i ex aequo chór „Dziabongi” z SP 11
II miejsce - Chór „Muzyczne Iskierki” z SP 17 i ex aequo zespół „Wszędołazy” starsze z SP18.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 13a,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sp17.plock@gmail.com

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska