Nagrodzeni w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego "Picture reading" Drukuj

Fotografia nagród dla uczniów, którzy zostali nagrodzeni w konkursie z j. angielskiego "Picture Reading"Niepubliczna Katolicka  Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Katowicach ogłosiła konkurs pt. "Picture reading", którego głównym celem było rozwijanie uzdolnień i umiejętności językowych oraz rozwijanie zainteresowań nauką języka angielskiego. Spośród prawie 400 nadesłanych z całej Polski prac III miejsce przyznano naszej uczennicy Zuzannie Rekus z klasy 6b, a wyróżnienie uczniowi klasy 5b Igorowi Kacprowiczowi - Żeberkiewiczowi.
Szkolnymi opiekunami nagrodzonych dzieci były p. Marzena Stupecka i p. Martyna Kochańska.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska