Dziennikarze na wernisażu Drukuj


Członkowie koła himanistyczno-dziennikarskiego podczas wernisażu2 marca 2023 r. członkowie koła humanistyczno-dziennikarskiego wybrali się do Książnicy Płockiej  na  otwarcie wystawy „Fredro – Królestwo śmiechu”, przygotowanej w Roku Aleksandra Fredry w 230. rocznicę urodzin najwybitniejszego polskiego komediopisarza, pamiętnikarza, poety oraz żołnierza kampanii napoleońskich. Wystawa pokazuje, kim był i kim jest Fredro dla współczesnych odbiorców jego dzieł.  W programie wernisażu znalazły się również krótkie scenki inspirowane twórczością artysty  w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 oraz Teatru Remedium. To był bardzo miły wieczór z kulturą.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska