Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy niemiecko- i anglojęzycznej Drukuj

Uczestnicy konkursu recytatorskiegoW dniu 20 marca odbyła się I Edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy niemiecko- i anglojęzycznej dla klas 4 - 8. Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy o literaturze anglo- i niemieckojęzycznej, doskonalenie umiejętności recytatorskich oraz promowanie dzieci utalentowanych językowo i artystycznie.

Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

  • w kategorii klas 4-6:

Zuzanna Gutkowska kl. 4b - I miejsce

Filip Pesta kl. 5b - III miejsce

Maja Wiktorowska kl.6b - Wyróżnienie

  • w kategorii klas 7-8

Karolina Nowalińska kl. 8b - II miejsce

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy:)

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska