Rambit wiosenny Drukuj

Uczniowie klas 6-8 podczas rambitu wiosennego.22 marca w naszej szkole odbył się Rambit wiosenny dla klas 3 - 8, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski przy współpracy z nauczycielami ze świetlicy szkolnej. Wydarzenie podzielone było na dwie tury: klasy 3-5 oraz 6-8. Uczniowie z poszczególnych klas wybrali swoich przedstawicieli, którzy reprezentowali daną drużynę.
Podczas Rambitu uczniowie wykonywali różnorodne zadania na czas, takie jak: rozwiązanie krzyżówki, układanie puzzli oraz przysłowia z rozsypanki wyrazowej, losowanie pytania z ciekawostką o wiośnie, odgadywanie jaki to ptak?, jaki to kwiat? przedstawiony na ilustracji. Za wykonane zadania uczniowie otrzymywali punkty, które po zliczeniu wyłoniły zwycięzców.
W klasach 3-5: I miejsce zdobyła klasa 3a, II m-ce kl. 4b, a III m-ce - 5a, zaś w klasach 6-8: I m-ce zajęła klasa 8a, II miejsce kl. 6a oraz III m-ce kl. 6b.
W nagrodę uczniowie dostali nasiona kwiatów, które mogą sobie zasadzić w domu bądź w ogródku.
Dziękujemy za wspaniałą zabawę i mile spędzony czas.

SU

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska