Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 Drukuj

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016Pierwszego września rozpoczął się nowy rok szkolny 2015/2016. Do naszej szkoły przybyły najmłodsze dzieci, które uczestniczyły w uroczystości ślubowania i pasowania ich na pełnoprawnych uczniów klasy I. Pierwszoklasiści z zaciekawieniem obejrzały występ starszych kolegów i koleżanek z klasy IIIa, którzy przedstawili program artystyczny na temat pożegnania wakacji i powitania szkoły.

W klasach starszych po krótkim wystąpieniu Pani Dyrektor oraz programie artystycznym przygotowanym przez uczniów klasy Vb pod opieką pani J. Wierzchowskiej, uczniowie wysłuchali piosenek przygotowanych przez wspaniałych wokalistów pod kierunkiem pani A. Kralki. Następnie dzieci pełne zapału i uśmiechnięte rozeszły się do klas ze swoimi wychowawcami.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska