Festiwal Czytania w Chotomku Drukuj

Festiwal Czytania w ChotomkuKsiążnica Płocka Biblioteka dla dzieci im. Wandy Chotomskiej zaprosiła klasę V b na FESTIWAL CZYTELNICZY z okazji 15-lecia Chotomka.

W dniu 10 września 2015 roku uczniowie wraz z paniami Małgorzatą Cieślak i Martyną Kochańską wzięli udział w otwarciu wystawy ,,Czas na czytanie”, a następnie w spotkaniu autorskim z panią Anną Onichimowską. Pisarka w interesujący sposób opowiadała o swojej pracy literackiej i odpowiadała na zadawane przez uczniów pytania. Na koniec spotkania pani Anna Onichimowska podpisała zakupione przez czytelników książki i pozowała do wspólnej fotografii.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska