Wyprawa - poprawa Drukuj

Wyprawa - poprawa

Dnia 18 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Kampanii "Sprzątanie Świata - 2015" pod tegorocznym hasłem "Wyprawa – Poprawa". Sprzątaliśmy teren wokół naszej szkoły, ul. Miodową, Skłodowską, Gałczyńskiego, a także Jar rzeki Brzeźnicy. Uczniowie klas pierwszych pojechali do Nadleśnictwa w Brwilnie, gdzie sprzątali tereny leśne, a następnie uczestniczyli w grach i zabawach edukacyjnych oraz wspólnym ognisku.

Cała kampania miała na celu promowanie dbałości o czystość naszego środowiska.

Działanie realizowane podczas projektu  „Żyj zdrowo i ekologicznie” w ramach konkursu grantowego „AKADEMIA PROJEKTÓW WOLONTARIACKICH”.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska