Spotkanie z "Korniszonkiem" Drukuj

Spotkanie z "Korniszonkiem"Dnia 23 września uczniowie z klasy 3b i 3c pod opieką wychowawczyń: p. A.Czołnowskiej i p. M.Wójcik udali się do siedziby Książnicy Płockiej - Filii nr 3 na spotkanie z p. Grażyną Bąkiewicz - autorką książek dla dzieci i młodzieży. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały barwnej opowieści o życiu i pracy pisarki, poznały Korniszonka - bohatera jednej z wielu książek, które napisała. Autorka chętnie udzielała odpowiedzi na pytania zadawane przez uczniów. Pamiątką po spotkaniu z p. Grażyną Bąkiewicz są książki: "Korniszonek" i "1:0 dla Korniszonka", obie z dedykacją i autografem autorki, które znalazły swoje miejsce w kącikach czytelniczych naszych klas.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska