Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych Drukuj

 

W październiku obchodzony jest Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

W bieżącym roku hasło święta brzmi:

„Biblioteki szkolne rządzą”.

Nasza biblioteka zaprasza do wzięcia udziału w konkursach:

  • „Moja pierwsza książka” – konkurs plastyczny dla uczniów klas I. Prace  należy wykonać dowolną techniką na kartce formatu A4  (podpis na odwrocie) i dostarczyć   do biblioteki do 30 października.
  • „Portret mojego ulubionego bohatera” –  konkurs plastyczny dla uczniów klas II-III. Prace należy wykonać na kartce formatu A4 dowolną techniką (podpis na odwrocie) i dostarczyć do biblioteki do 30 października.
  •  „Baśnie znane i lubiane – konkurs czytelniczy dla uczniów klas IV-VI ze znajomości wybranych baśni Hansa Christiana Andersena, Charlesa Perrault, Wilhelma i Jakuba Grimm. Chętni zgłaszają się do biblioteki do 15 października. Przewidywany termin konkursu - 27 października.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska