Odznaczenia dla nauczycieli Drukuj

Odznaczenia dla nauczycieliW dniu 26 października odbyła się w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Płocku uroczystość wręczenia odznaczeń i nagród zasłużonym pracownikom oświaty z Płocka i powiatu płockiego. Z naszej szkoły wyróżnione zostały trzy nauczycielki. Złoty Krzyż Zasługi otrzymała pani Agnieszka Kralka, Brązowy Krzyż Zasługi pani Eleonora Całka i Srebrny Medal za Długoletnią Służbę pani Maria Jóźwiak. Są to odznaczenia państwowe przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Tegoroczne odznaczenia wręczali pan Jacek Kozłowski - Wojewoda Mazowiecki oraz pani Dorota Sokołowska - Mazowiecki Kurator Oświaty. Nagrodzonym nauczycielom serdecznie gratulujemy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska