Obóz sportowy w Iławie Drukuj

Obóz sportowy w IławieW dniach 3-6.11.2015 uczniowie klasy IVa i Va wraz z trenerami wyjechali na obóz sportowy do Iławy w ramach Płockiej Akademii Piłki Nożnej. Podczas obozu niesprzyjająca aura nie przeszkadzała dzieciom w uczestnictwie w różnych zajęciach sportowych. Uczniowie mieli możliwość korzystania i nauki gry w kręgle, jak również uczestniczyli aktywnie w zabawach na pływalni. Chłopcy i dziewczyny korzystali również z boisk klubu piłkarskiego, gdzie doskonalili swoje umiejętności podczas zajęć na świeżym powietrzu. Na zakończenie rozegrali wraz ze swoimi trenerami mecz. Dodatkową atrakcją wyjazdu była wizyta w kinie na seansie 3D filmu Piotruś Wyprawa do Nibylandii. Podczas obozu każdy chętnie uczestniczył w zajęciach, wszyscy wrócili zadowoleni i uśmiechnięci :-)


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska