Jestem sobą Drukuj

Jestem sobąDnia 10 i 13 listopada 2015r. w Szkole Podstawowej nr 17 w Płocku przeprowadzono trzygodzinne zajęcia z uczniami klas piątych z poziomu profilaktyki pierwszorzędowej ”Jestem sobą”. Realizatorem programu był mgr resocjalizacji pan Szymon Bogucki, pracujący w Zespole Niezależnych Realizatorów Programów Profilaktycznych „Profil”. W czasie spotkań kładziono nacisk na podnoszenie poczucia własnej wartości, kształtowanie pozytywnego wizerunku samego siebie, a także podejmowania samodzielnych decyzji. Przygotowywano uczniów do dokonywania wyborów decydujących o kształcie przyszłego życia. Uświadamiano zagrożenia związane z sięganiem po środki odurzające w okresie dojrzewania.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska